Firma Profili

KARATAY HALI YIKAMA; Konya'da 1000 m2 kapalı alana sahip modern makina ve ekipmanlardan kurulu fabrikasında halı yıkama hizmeti vermektedir.

15 yılı aşan hizmet sürecince tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok halı yıkama hizmetinin altına imza atmıştır. Gelecekte de hijyenden ve kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Karatay Halı yıkama;

Halı yıkamanın yanında; kilim ve yolluk yıkama hizmeti de vermektedir. Ayrıca; yün yorgan, pamuk yorgan ve elyaf yorgan yıkama hizmeti, yün battaniye ile pike ve pamuk battaniye yıkama hizmeti, zebra perde ile stor perde ve diğer perde çeşitlerinin yıkama hizmeti, evde koltuk ve kanepe temizleme hizmeti, evde hali ve halıfleks temizleme hizmeti ile halı ve kilim overlok himeti sunmaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Halı yıkama sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, hizmetleriyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize halı yıkama hizmetini hijyen, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Konya Halı yıkama fabrikası, battaniye yorgan yıkama, konya da halı yıkama


ARA

WHATSAPP